Sithonia

Prostředním z ostnů Poseidonova trojzubce je Sithonie. Je klidnější a vznešenější než Kassandra. Je to oblast s překrásnou přírodou. Místo obklopené horami, které jsou porostlé borovicemi. Bílé skály zde vstupují do krásně čistého moře. Najdete zde místa téměř nedotčená civilizací.
Sithonia - Sithonia je prostředním prstem polostrova Chalkidiki a nachází se mezi poloostrovy Kassandra a Mount Athos. Sithonia je omývána Toroneanským zálivem na východní straně a Singitickým zálivem na západě.
Příroda na Sithonii je ukázkou dokonalého souladu mezi horami a mořem. Je to místo s hojným porostem borovic ,množstvím krásných písečných pláží a čisté tyrkysové vody Egejského moře.Tato krajina přitahuje mnoho turistů, a to zejména milovníků přírody, kteří chtějí utéct od civilizovaného života.Na Sithonii můžete najít celou řadu téměř opuštěných pláží nebo letoviska plná života a mnoho malebných zákoutí.

 

Sithonia Ubytování - Sithonia poskytuje mnoho moderních turistických objektů , některé z nich jsou otevřené po celý rok. Nejznámější je luxusní letovisko Porto Carras u Neos Marmaras. Navíc v každém letovisku je mnoho hotelů, apartmánů a na poloostrově Sithonia najdete i mnoho kempů.